Wycieczka w Karkonosze

Wycieczka w Karkonosze odbędzie się w czerwcu 2021r. (jeśli sytuacja pozwoli). Na chwilę obecną 44 osoby zgłosiły chęć udziału w wycieczce.

Zmianie uległo miejsce noclegu- hotel "Królowa Karkonoszy" w Szklarskiej Porębie.

Sławomira Pliszczyńska

WYCIECZKA W KARKONOSZE i nie tylko….

Dzień 1

Godz. 6.00 zbiórka, spotkanie z pilotem wycieczki, wyjazd autokarem w Karkonosze spacer do wodospadu SZKLARKA I KAMIEŃCZYKA, które znajdują się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego.

Zakwaterowanie w pensjonacie w Szklarskiej Porębie, obiadokolacja.

Dzień 2

Po śniadaniu wycieczka do NIEMIEC - SZWAJCARIA SAKSOŃSKA: spacer wśród niesamowitych, piaskowcowych form skalnych, niezapomniane widoki na przełom Łaby z mostów i platform widokowych zawieszonych na skałach. Przejazd do twierdzy Konigstein - zwiedzanie warowni wybudowanej na wysokiej, piaskowcowej skale. Przejazd do Pilnitz- spacer po przepięknych ogrodach otaczających pałac - letnią rezydencję hrabiny Cosel.

Powrót do pensjonatu, obiadokolacja.

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do KARPACZA.Wycieczka z przewodnikiem górskim:zwiedzanie drewnianej Świątyni Wang, zdobycie Śnieżki, zjazd z Kopy do Karpacza, zabawa na torze saneczkowym.

Obiadokolacja w pensjonacie.

Dzień 4

Po śniadaniu wycieczka do CZECH: wizyta w HARRACHOV, gdzie zobaczymy kompleks kkoczni narciarskich i pospacerujemy po urokliwym miasteczku.

Obiad w drodze powrotnej.

Powrót planowany jest około godz. 22.00.

PROGRAM RAMOWY, KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

Cena: 650 zł/os. + 15 euro, kalkulacja dla 44 uczniów + 4 nauczycieli

690zł/os. + 15 euro, kalkulacja dla 40 uczniów + 4 nauczycieli

Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie w pensjonacie (pokoje z łazienkami), 3 śniadania, 3 obiadokolacje, obiad ostatniego dnia w drodze powrotnej,suchy prowiant na wycieczki 2. i 3. dnia,opiekę pilota, usługi miejscowych przewodników, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW i KL