Piątek, 2020-02-28

Imieniny: Ludomira, Makarego

IV edycja konkursu CZAS NA TALENT

We czwartek 24 października, nasze uczennice  Oliwia Okońska, Zuzia Gapińska, Kasia Szymańska i Nina Tęgowska, pod opieką pani Anny Morawskiej, wzięły udział w IV edycji konkursu Czas na talent.Śmiech

Przegląd organizowany jest przez Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Zbigniewa Wodeckiego w Węgrowie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Małym Rudniku.

W konkursie wzięło udział blisko 80 dzieci z 30 szkół regionu. Intencją zmagań jest przede wszystkim, edukacja muzyczna najmłodszych, a także promocja muzyki i muzykowania.

BRAWO DZIEWCZYNKI!!! Uśmiech