Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021

"... I nowa bije już godzina,
Nowy rok szkolny się zaczyna
Już czeka szkoła i koledzy,
I w książkach zasób nowej wiedzy…”
Jan Brzechwa

Dziś zadzwonił, tak wytęskniony, przez wszystkich wyczekiwany, szkolny dzwonek. Śmiech Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021.

Uczniów powitała pani Dyrektor Brygida Izajasz, która zapoznała wszystkich zgromadzonych z podstawowymi zasadami dotyczącymi funkcjonowania szkoły w dobie pandemii. Wracamy do szkoły, ale w warunkach obostrzeń sanitarnych, związanych z koronawirusem.  Nauka będzie wyglądała całkiem inaczej. Nasze priorytety to odpowiedzialność i troska o wspólne bezpieczeństwo, a także zapewnienie odpowiednich warunków nauki i pracy w nowym roku szkolnym.

Pani Dyrektor nawiązała również do wydarzeń z września 1939 roku. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć ofiar II wojny światowej, w tym naszego patrona Tadeusza Jędryczkę, oficera Wojska Polskiego, który  zginął z rąk okupanta.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.Uśmiech Uśmiech