Adopcja koali

Druga połowa 2019 r. i styczeń 2020r. w Australii upłynął pod znakiem pożarów. Cały świat oglądał   tragiczne skutki tego żywiołu. Tragiczne dla ludzi i przyrody. Łzy kręciły się w oczach na widok poparzonych koali, zdezorientowanych  kangurów… Wiele osób ruszyło z pomocą. Społeczność naszej szkoły też nie pozostała obojętna.

Pod koniec stycznia 2020r. Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę pieniędzy, które miały być przeznaczone na adopcję koali. Uzyskana kwota pozwoliłaby nam adoptować 4 osobniki. Uczniowie postanowili, że adoptują 2 koale w 2020r. i za rok też 2  sztuki.

I tak też się stało. W lutym 2021r. adoptowaliśmy Zenani i Hockey Luna. Potwierdzeniem adopcji są certyfikaty, które Państwu prezentujemy poniżej.