MY SMALL WORLD

WYNIKI REJONOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „MY SMALL WORLD”

W ramach popularyzacji i rozwoju zainteresowań językowych uczniów, zorganizowaliśmy w ubiegłym roku pierwszą edycję konkursu. W związku z dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy rozszerzyć działania na cały powiat.

Celem konkursu jest popularyzacja kultury anglojęzycznej i znajomości języka angielskiego, a także pogłębianie zainteresowań dzieci i młodzieży zabytkami  miejscowości  powiatu golubsko - dobrzyńskiego, przedstawienie  ciekawych i interesujących miejsc tzw. małej ojczyzny, kształtowanie postaw moralnych poprzez pobudzanie i promowanie zainteresowań ciekawymi  i ważnymi  postaciami z terenu powiatu, pobudzanie do kreatywności i twórczości dzieci i młodzieży, stwarzanie możliwości prezentacji  i interpretacji prac, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień.

Organizatorem konkursu jest pani Iwona Smużyńska – nauczyciel języka angielskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie z terenu powiatu golubsko-dobrzyńskiego.

Decyzją jury w składzie:

JOANNA WYŻYKOWSKA

ZBIGNIEW WINIARSKI

EWA TUŁODZIECKA

ALICJA FOKSIŃSKA - BIAŁAS

wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

W kategorii konkurs plastyczny dla  dzieci przedszkolnych:

I miejsce - JAN KUTKOWSKI, Gminne Przedszkole w Ostrowitem

W kategorii konkurs plastyczny dla uczniów klas I –III:

I miejsce CEZARY KUTKOWSKI, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem

II miejsce ZUZANNA ROMANOWSKA, Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrockach

III miejsceAGATA SIEMIENIK, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem

MAJA TOMIŁA, Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrockach

W kategorii konkurs plastyczny dla uczniów klas IV –VII:

I miejsceKAROLINA WRZOSEK, Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrockach

II miejsceZOFIA KUBACKA, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu

II miejsceZUZANNA OPACKA, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu

III miejsceWIKTORIA MARUNOWSKA, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lisewie

Wyróżnienia:

KAROLINA DOMINIAK, Zespół Szkół w Zbójnie

MARCIN WILEŃSKI , Zespół Szkół w Zbójnie

W kategorii konkurs multimedialny  dla uczniów gimnazjum:

I miejsceZUZANNA KORDOWSKA, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim

II miejsceKLAUDIA TRAWIŃSKA, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim

III miejsceSYLWIA RYBKA, Publiczne Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Nowej Wsi

Wyróżnienia:

ADRIAN BEYGER, Publiczne Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Nowej Wsi

MARTYNA MOCHALSKA, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim

JAN ZARĘBSKI, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim

Mamy nadzieję, że w efekcie tego przedsięwzięcia powstaną materiały promujące uroki, walory naszej gminy i powiatu - folder, plakaty, kalendarz. Materiały konkursowe mogą być wykorzystane do promocji regionu na terenie kraju i za granicą.

Dziękujemy za liczny udział. GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM.

Prezentacja laureatów i wręczenie nagród nastąpi na czerwcowej gali rozdania Victorów Gminy Golub-Dobrzyń.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody ufundowane przez:
  • Starostę Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego
  • Wójta Gminy Golub-Dobrzyń