Wyniki konkursu "Patriotyczna zakładka do książki"

Wyniki konkursu „Patriotyczna zakładka do książki” zostały ogłoszone 9 listopada 2018r., podczas szkolnej uroczystości upamiętniającej 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Prace oceniał p. Bartosz Schmidt (student Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu).

W grupie uczniów klas I-III nagrody otrzymali:

I miejsce- Weronika Balińska kl.III

II miejsce- Aleksander Belzyt kl.II

III miejsce- Ariel Wójcik-Żak kl.II

Wyróżnieni uczniowie:

Igor Konklewski kl.I

Zofia Banasik kl.II

Wiktor Szefler kl.I

W klasach IV-VIII zostali nagrodzeni:

I miejsce- Weronika Witkowska kl.IV

II miejsce- Weronika Szefler kl.VI

III miejsce- Martyna Witulska kl. V

Wyróżnieni uczniowie:

Julia Szarszewska kl.VI

Zofia Rutkowska kl.VI

Marta Szarszewska kl.VII

Nagrody zostały zakupione za fundusze uzyskane ze sprzedaży makulatury. Wszyscy uczestnicy otrzymali uwagi pozytywne.

Dziękuję za udział!Uśmiech

Sławomira Pliszczyńska