Powitanie wiosny

21 marca uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, wraz z wychowawczyniami, bez żalu żegnali zimę i z ogromną radością witali wiosnę.

Na znak tego optymistycznego wydarzenia klasa pierwsza wykonała kolorowe kwiaty, klasa trzecia przygotowała gaiki zwiastujące nadejście upragnionej wiosny, natomiast drugoklasiści wykonali przepiękne marzanny- symbole odchodzącej zimy.

Kolorowy korowód wyruszył sprzed szkoły i przeszedł ulicami Ostrowitego, obwieszczając mieszkańcom wsi, że wiosna tuż, tuż... Pochód zakończył się przy ognisku, w którym spłonęły marzanny.

Kalendarzową wiosnę już powitaliśmy. Uśmiech       Liczymy, że w końcu pogoda zacznie dopisywać i będziemy mogli cieszyć się ciepłymi promykami słońca.