"SZKOLNY GANG SŁODZIAKÓW"

Uczniowie klasy III wzięli udział w akcji "Szkolny Gang Słodziaków". Akcja ta polegała na codziennym czytaniu książek. W nagrodę dzieci otrzymywały naklejki do swoich kolorowych albumów. Jednym z warunków udziału w konkursie było wykonanie "Drzewa Marzeń Słodziaków"

Uczniowie postanowili wykorzystać  do tego celu surowce wtórne, takie jak: rulon po dywanie, stare druty oraz pręty, a także makulaturę.              Ogłoszony został również klasowy konkurs na wykonanie Słodziaka z przedmiotów przeznaczonych do recyklingu. Prace były niezwykle pomysłowe          i ciekawe.                                                                                                                                                                                                       Finałem akcji był "Dzień Głośnego Czytania", podczas którego do naszej klasy przybyli goście- pani Irmina Krupa (przedstawicielka UG Golub-Dobrzyń) oraz pani dyrektor Brygida Izajasz. Czytały one książkę o naszych baśniowych bohaterach. Dzień zakończył się rozstrzygnięciem konkursu na najciekawiej wykonanego Słodziaka. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody za wkład i zaangażowanie w zorganizowaną akcję.

Uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią, p.Kasią Woźniak, dziękują p.Irminie Krupie za ufundowanie częśći cennych nagród.