Laboratoria Przyszłości - nowoczesna edukacja

w Szkole Podstawowej im. T. Jędryczki

w Ostrowitem

Projekt „Laboratoria Przyszłości”, nie wymagał wkładu własnego. W ramach tego przedsięwzięcia zgodnie z katalogiem zakupów MEiN zakupiliśmy m.in. stoły i krzesła do klasopracowni nr 8, drukarkę 3D z osprzętem, nowe nagłośnienie (mikrofony dynamiczne i zbierające dla chóru, mikser dźwięku, okablowanie). Dodatkowe oświetlenie upiększy nasze uroczystości szkolne, natomiast nowy aparat fotograficzny Canon tzw. lustrzanka uwieczni wszystkie nasze szkolne wydarzenia.

Laboratoria przyszłości - film promocyjny

Laboratoria Przyszłości to ponad miliard złotych na nowoczesny sprzęt do szkół podstawowych!

Laboratoria Przyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt bez konieczności wkładu własnego!

Laboratoria Przyszłości to największa inwestycja państwa polskiego w historii w nowoczesną edukację! Program realizuje jeden z postulatów „Polskiego Ładu”.

Z wyposażenia zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości będzie mogło skorzystać ponad 3 miliony uczniów!

Laboratoria Przyszłości to ponad miliard złotych na nowoczesne wyposażenie szkół podstawowych! Dowiedz się, jaki sprzęt szkoły mogą nabyć ze środków otrzymanych w ramach programu!

Laboratoria Przyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów!

Trwa nabór wniosków dla szkół podstawowych oraz organów prowadzących do programu Laboratoria Przyszłości!

Im więcej szkół zgłosi się do programu, tym więcej uczniów z niego skorzysta! Ty też możesz w tym pomóc! Wystarczy udostępnić ten post, oznaczając w jego treści szkoły lub, których chciałbyś o tym poinformować. Możesz też przesłać te info w prywatnej wiadomości.