DO HYMNU

28 października nasza szkoła przystępuje do IV edycji konkursu DO HYMNU - jest to Ogólnopolski Konkurs dla Szkół Podstawowych organizowany z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Konkurs odbywa się w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA NA LATA 2017-2022. Organizatorem konkursu jest Narodowe Centrum Kultury przy udziale Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Zadaniem konkursowym jest wspólne wykonanie przez  uczniów szkoły Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych. My zaśpiewamy ,,Mazurka Dąbrowskiego" oraz ,,Gaude Mater Polonia" i ,,Rotę".

Nad organizacją przedsięwzięcia czuwa pan Dyrektor. W konkurs zaangażowani zostali wszyscy uczniowie i nauczyciele, a koordynatorem przedsięwzięcia jest pani Anna Morawska, która brała udział w specjalnie zorganizowanych na tę okoliczność warsztatach.

Warsztaty prowadzili uznani wykładowcy akademiccy i jednocześnie członkowie komisji konkursowej

Lista zakwalifikowanych szkół.

Warsztaty dla nauczycieli.