Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W poniedziałek, 1 października 2018 roku,  odbył się w naszej szkole po raz kolejny ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA.

Akcja miała na celu zachęcić wszystkich uczniów, zarówno tych młodszych, jak starszych do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. W tym dniu funkcję egzaminatorów pełnili: Zuzanna Wiśniewska, Maja Szalkowska, Zofia Piwońska, Martyna Witulska, Adam Rutkowski oraz Maciej Lewicki.

Podczas przerw komisje pod opieką Pani Dyrektor Brygidy Izajasz, oraz pań Izabeli Cyrankowskiej, Agnieszki Kowalskiej i Anny Kowalskiej egzaminowały chętnych uczniów. Każdy, kto pomyślnie zdał egzamin, otrzymał certyfikat EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA.

W tym roku to specjalne wyróżnienie zdobyło 33 uczniów. GRATULUJEMY znajomości tabliczki!! Wierzymy, że uczniowie, którzy w tym roku nie otrzymali certyfikatu - zdobędą go za rok Uśmiech

Specjalne podziękowania dla Pani Izy Cyrankowskiej za poświęcony czas i aktywny udział w naszym matematycznym przedsięwzięciuUśmiech Uśmiech Uśmiech