Ogólnopolski projekt edukacyjny „Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji” – Światowy Dzień Zdrowia

Uczniowie klasy pierwszej zrealizowali kolejne zadanie w ramach projektu edukacyjnego „Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji”. Tym razem obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. Kot Amadeusz źle się poczuł i musiał udać się do weterynarza. Bardzo obawiał się wizyty. Z drobną pomocą pierwszoklasistów Amadeusz przezwyciężył strach i pojechał do lekarza. Podczas zajęć poznaliśmy specjalizacje lekarskie, a także odbyliśmy wirtualny spacer po szpitalu. Pomogło nam to przezwyciężyć strach przed wizytą u specjalisty. Okazuje się, że czasem boimy się czegoś, nim się to wydarzy, albo tego co jest nam nieznane.

Czekamy na kolejne wyzwania.

Justyna Obara