Wyniki szkolnego konkursu "Ekologiczna torba"

Z okazji „Dnia bez foliowych opakowań” zaprosiłam uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w konkursie „Ekologiczna torba”.  Konkurs rozpatrywany był w dwóch kategoriach wiekowych:

• Klasy IV-VI (wpłynęło 11 prac)
  • Klasy VII-VIII (wpłynęło 7 prac)

Wykonane torby miały spełniać następujące kryteria:

• Zgodność z tematyką konkursu
  • Pomysłowość
  • Funkcjonalność
  • Estetykę

Uwzględniając opinie przedstawiciela rodziców uczniów klas I-III, przedstawicieli uczniów klas I-III i IV-VIII, grona pedagogicznego jury w składzie: Sławomira Pliszczyńska, Aneta Szałach, Agnieszka Kowalska przyznało nagrody nast. uczestnikom konkursu:

• Klasy VII-VIII

I miejsce- Gabriela Obara   kl.VII

II miejsce- Antoni Tański  kl.VII

III miejsce- Weronika Balińska  kl.VIII

wyróżnienie- Cezary Kutkowski  kl.VII

• Klasy IV-VI

I miejsce- Nikodem Baliński kl.V

II miejsce- Wiktor Szefler  kl.VI

III Miejsce- Jan Belzyt  kl.V

Należy podkreślić kreatywność w doborze materiałów (zużyte skarpetki czy rajstopy, ręcznik, który w awaryjnych sytuacjach może być wykorzystany do wiadomych celów, części garderoby, worki na zboże, kartony, itp.). Wiele prac wymagało  czasu, zaangażowania  uczniów, aby osiągnąć ciekawy efekt końcowy.

Wszystkim uczestnikom konkursu należą się słowa uznania i podziękowania za  wzięcie udziału w konkursie.smile

Nie wszyscy mogą otrzymać  nagrody rzeczowe, ale wszyscy uczestnicy wzbogacili się o pozytywne uwagi i cząstkowe oceny z biologii (przyrody).

Wręczenie nagród nastąpi po zimowych feriach. Życzę udanego wypoczynkusmile

Sławomira Pliszczyńska