Dzień Babci i Dziadka

Dnia 11 lutego 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczystośc z okazji Dnia Babci i Dziadka. To jedne z najpiękniejszych świąt. W tych dniach nasze babcie i dziadków obdarzamy szczególnymi dowodami miłości.

Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych bliskich rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek, a dzieci wspaniały program artystyczny.

Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Brygida Izajasz, która serdecznie przywitała wszystkich zebranych i złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z klas I - III pod kierunkiem wychowawczyń przedstawiły program artystyczny składający się z wierszy i piosenek okolicznościowych, tematycznie związanych z tymi świętami. Oprócz montażu slowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli pokazy taneczne w wykonaniu naszych najmłodszych artystów z klasy I oraz przedstawienie pt. "Śpiąca królewna" z udziałem aktorów klasy III. Występy naszych artystów bardzo się podobały, o czym świadczyły gromkie brawa.

Spotkanie upłynęło  w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia i wdzięczność za trud wlożony w ich wychowanie.