Witajcie w naszej bajce

Karnawał to wspaniały czas na zorganizowanie hucznej zabawy ! Taka odbyła się w naszej szkole 5 lutego 2016r. Tym razem uroczystości przyświecało hasło "Witajcie w naszej bajce". Przepięknie przystrojona sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną postaci z bajek i książek. Pojawiły się wróżki, księżniczki, piraci i inne postaci z kreskówek.

Bal rozpoczęliśmy polonezem, który poprowadziła Pani Dyrektor Brygida Izajasz. Doskonałą zabawę zapewnił nam udział profesjonalnego didżeja, który do tańca i zabawy porwał wszystkich skoczną i głośną muzyką znanych wykonawców. Błyski kolorowych świateł oraz efekty specjalne sprawiały, że nikt nie chciał schodzić z parkietu.

Uczniowie bawili się świetnie i chętnie uczestniczyli w konkursach przygotowanych przez nauczycieli. Wiele emocji wywołał konkurs na najładniejszy strój o wyznaczonej tematyce. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wyobraźnia przebierańców nie miała granic.

Upominki otrzymali :

• Martyna Kiczyńska – Kopciuszek
  • Wiktoria Malinowska – Kot w butach
  • Patryk Hejnowski – Harry Potter
  • Kacper Pliszczyński – Alibaba
  • Jakub Paradowski – Ambroży Kleks
  • Kacper Hnatusz – Harry Potter
  • Marcin Łobacz-Żuczenko – Pinokio

Wyróżnieni zostali również :

• Leon Tęgowski – Rastaman
  • Patryk Maruszak – Rumcajs
  • Nina Tęgowska – kpt. Jack Sparrow
  • Amelia Nadulska – Księżniczka
  • Zuzanna Wiśniewska – Królewna Śnieżka
  • Adrian Bejgier  Piotruś Pan
  • Rozalia Napolska – Ania z Zielonego Wzgórza

Gromkie brawa dla grona pedagogicznego, które również się przebrało. Gratulujemy odwagi !

Podczas balu uczniowie mieli możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Wszyscy bawili się rewelacyjnie, co najlepiej przedstawia nasza kolorowa fotorelacja :)
Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następny karnawał w szkole.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby zabawa karnawałowa się udała !