Wielkie atrakcje dla naszych Milusińskich

2 czerwca 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Zabawę rozpoczęliśmy od słodkiego poczęstunku. Lody – nie mogło być inaczej – wszystkim bardzo smakowały Uśmiech

To był dopiero początek atrakcji, jakie wspólnie z panią Dyrektor przygotowała dla uczniów naszej szkoły Rada Rodziców. Najwięcej emocji wzbudziły kolejne niespodzianki.

Bungee trampolina była niewątpliwą gratką dla tych, którzy lubią zabawę z dreszczykiem emocji. Trampolina jest przeznaczona do bezpiecznych wysokich skoków. Dzieci, po założeniu  specjalnej uprzęży z elastycznymi linami, miały maksymalne wsparcie przy skoku. Dzięki temu mogły na bungee trampolinie skakać salta do przodu, do tyłu i wykonywać innego rodzaju akrobacje.

Kolejną atrakcją był symulator byka rodeo. To dopiero była zabawa! Każdy uczestnik, mógł choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy kowboj na Dzikim Zachodzie.

Była również ogromna, dmuchana zjeżdżalnia, która sprawiła dzieciom, zwłaszcza tym młodszym, ogromną frajdę. Ponadto dla najmłodszych uczestników zabawy przygotowano basen z piłeczkami, choć – jak się okazało - nie tylko najmłodsi z niego skorzystali Śmiech

W tym dniu odwiedzili nas także strażacy, którzy przeprowadzili szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy w przypadku, kiedy mamy do czynienia  z osobą, która straciła przytomność. Następnie krok po kroku został pokazany zabieg resuscytacji krążeniowo – oddechowej.Nasi uczniowie w skupieniu i z ogromnym zaangażowaniem wysłuchiwali wszystkich cennych uwag profesjonalistów.

Na zakończenie mile spędzonego dnia zorganizowano dla naszych pociech grill z kiełbaskami. Po wyczerpujących ćwiczeniach apetyt wszystkim dopisywał!