Wakacje dobiegły końca ...

W czwartek 1 września uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Jędryczki rozpoczęli rok szkolny 2016/2017.

Najpierw była msza święta, a po niej – o godz. 9:00 uroczystość szkolna. Przybyłych na inaugurację roku szkolnego rodziców, uczniów, gości  i pracowników szkoły serdecznie powitała Pani Dyrektor Brygida Izajasz, która szczególnie ciepłe słowa skierowała do pierwszoklasistów. W tym roku szkolnym klasa pierwsza liczy ośmioro uczniów:

• Weronika Balińska
  • Kacper Grabowski
  • Marta Jurkiewicz
  • Patryk Krawczyk
  • Mateusz Piwoński
  • Marcel Podkrólewicz
  • Amelia Tempińska
  • Adrian Tomczak

Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom wspaniałych wyników w nauce, nauczycielom – pełnego satysfakcji i spełnionego zawodowo roku szkolnego, a rodzicom – wielu radosnych chwil związanych z sukcesami dzieci.

Pani Dyrektor wspomniała również o tragicznych wydarzeniach z 1 września 1939 roku.

Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych na pierwsze powakacyjne spotkanie z wychowawcami.