Lato, lato, lato czeka ...

Zakończył się kolejny rok szkolny. Przed nami, tak długo wyczekiwane 2 miesiące wakacji. Ten dzień był wyjątkowym dla uczniów klasy szóstej, którzy zakończyli naukę w naszej szkole.

Gratulując ukończenia szkoły podstawowej pani Dyrektor Brygida Izajasz życzyła naszym absolwentom wielu sukcesów w dalszej edukacji, odwagi wytrwałości w dążeniu do obranych celów. Pani Dyrektor zwróciła się też z gratulacjami i podziękowaniami do rodziców tegorocznych absolwentów, dziękując za dotychczasową współpracę i życzliwość.

Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

• Daria Szarszewska
  • Weronika Iwańska
  • Wiktoria Nadulska
  • Kacper Pliszczyński
  • Karolina Łobacz-Żuczenko
  • Weronika Wituska

Ze specjalnymi podziękowaniami wystąpił Pan Sławomir Izajasz, nauczyciel wychowania fizycznego, który z ogromnym wzruszeniem żegnał swoich utytułowanych sportowców: Wiktorię Nadulską, Anitę Topij, Cezarego Grześlaka, Patryka Hejnowskiego, Adama Jekę, Borysa Kowalskiego, Kacpra Pliszczyńskiego, Adriana Siemienika. Ci uczniowie wielokrotnie swoimi osiągnięciami przynosili dumę swojemu trenerowi i sławili imię szkoły.

Następnie zostały wręczone wyróżnienia uczniom pozostałych klas.

Dyplom bardzo dobrego ucznia otrzymali uczniowie klasy III :

• Kacper Hnatusz
  • Oliwia Okońska
  • Zofia Rutkowska
  • Julia Szarszewska

W klasie IV świadectwa z wyróżnieniem otrzymali :

• Marta Szarszewska
  • Tymoteusz Szarszewski
  • Magdalena Lubińska
  • Natalia Maruszak
  • Sebastian Przybyszewski

Wyróżnienia w klasie V otrzymali :

• Julia Cyrankowska – tytuł Prymusa Szkoły
  • Magdalena Szymańska
  • Hubert Krawczyk

W dalszej części uroczystości wystąpili absolwenci. Podczas uroczystej akademii dziękowali za wspólnie spędzone lata wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, kolegom i koleżankom. Nie mogło zabraknąć czułych słów pod adresem rodziców. Następnie uczniowie klasy piątej pożegnali starszych kolegów składając im życzenia i wręczając upominki. Na zakończenie ze wzruszeniem żegnała swoją klasę wychowawczyni – Daria Szefler.

Kochani Szóstoklasiści ! Życzymy szczęśliwej drogi ku dorosłości, mądrych wyborów, uśmiechu losu, spełnienia najskrytszych marzeń Uśmiech

A wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy udanych, bezpiecznych i radosnych wakacji ! Uśmiech