Hura ! Wszystkie misje zakończone !

8 listopada odbył się szkolny finał Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Śniadanie Daje Moc", w którym wzięła udział klasa III z wychowawczynią panią Marią Topolewską i panią Justyną Obarą.

Na pyszne śniadanie, które daje moc Mrugnięcie zostali zaproszeni pani Dyrektor Brygida Izajasz, pani Sławomira Pliszczyńska a także rodzice z trójki klasowej.

Gości zapoznano z celami projektu oraz z głównymi bohaterami przedsięwzięcia. Uczniowie przypomnieli 12 zasad zdrowego odżywiania.

Po teoretycznym wstępie na szkolnych ławkach zawrzało. Dzielne kuchciki w czapkach budyniówkach na głowie, ubrane w fartuszki, niczym w rycerskie zbroje Mrugnięcie odważnie przystąpiły do produkcji pysznych i zdrowych kanapek.

Dzieci pracowały w 5 grupach. W działania zaangażowały się również przybyłe panie Uśmiech

Wspólnie przygotowany posiłek bardzo smakował. Kanapki wyglądały prześlicznie i na pewno smakowały wyśmienicie Uśmiech