Internetowy Teatr

Z dumą informujemy, że nasza szkoła przyłączyła się do autorskiego projektu Telewizji Polskiej iTeatr dla szkół Uśmiech

Telewizyjne przedsięwzięcie daje nam ogromne możliwości. Nasze dzieci częściej będą mgły obcować z tak wyjątkową dziedziną sztuki jaką jest teatr.

Będziemy odbiorcami comiesięcznych przedstawień teatralnych transmitowanych na żywo z różnych teatrów z całej Polski. Projekt realizowany jest przy wsparciu każdego z 16 ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej.

W ramach projektu iTeatr spektakl na żywo odbierany jest, w tym samym czasie przez kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całego kraju, za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej.

Wiemy, że włączając się w projekt stajemy się częścią czegoś niezwykłego. Teatr rozszerza horyzonty, pobudza wyobraźnię, a my jesteśmy szkołą, której bardzo zależy na tym, aby nasi uczniowie byli wrażliwi na sztukę.