ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Od wielu lat zbieramy w szkole makulaturę, baterie, nakrętki. Wiosną zbieraliśmy zużyte telefony komórkowe. Przyszedł czas na zbiórkę elektrośmieci.

Ta ekologiczna akcja trwa od 25. 09.2017r. do 13.10.2017r. Naszym partnerem jest firma Green Office Ecologic z Warszawy.

Bardzo proszę o przejrzenie domowych zakamarków i przyniesienie do szkoły wszelkiego rodzaju niepotrzebnego sprzętu elektrycznego. Może być

dosłownie wszystko! Lista zbieranych urządzeń liczy 3 strony! Musimy zebrać przynajmniej tonę, aby w/w firmie opłacał się odbiór urządzeń.

Elektrośmieci można dostarczać każdego dnia w godzinach pracy szkoły (kontakt p.S.Pliszczyńska).

Szanowni Państwo! Skorzystajcie z okazji pozbycia się zbędnych rzeczy. Uczniowie, którzy włączą się do akcji, otrzymają uwagi pozytywne!

Sławomira Pliszczyńska