POTYCZKI POLONISTYCZNE

MAMY KOLEJNY SUKCES!!! Śmiech

11 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Konkursie Polonistycznym „Potyczki Polonistyczne”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrockach.

W zmaganiach wzięły udział reprezentacje szkół z Gałczewa, Nowogrodu, Ostrowitego, Węgierska i Wrock. Potyczki składały się z trzech części: ortograficznej, gramatycznej i części ustnej dotyczącej znajomości lektur. Z dumą informujemy, że

I MIEJSCE w kategorii klas VI-VII zdobyli
JULIA CYRANKOWSKA
MARTA SZARSZEWSKA
ALEKSANDER BENDER

BRAWO!!! GRATULUJEMY! Śmiech  Śmiech  Śmiech

W kategorii klas IV-V naszą szkołę reprezentowały
MARTYNKA WITULSKA
JULKA SZARSZEWSKA
ZOSIA RUTKOWSKA.
BRAWO DZIEWCZYNKI!!! Śmiech

Konkurs objęty jest patronatem Wójta Gminy Golub-Dobrzyń. Organ prowadzący reprezentował sekretarz gminy – Pan Krzysztof Pieczka. Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni na uroczystej sesji Rady Gminy Golub–Dobrzyń.

Specjalne podziękowania kieruję do Panów Piotra Szarszewskiego, Krzysztofa Bendera i Tomasza Witulskiego za opiekę nad naszymi reprezentantami. Dodatkowe podziękowania dla pana Tomasza za reprezentowanie mnie w komisji konkursowej.
Agnieszka Kowalska