Klasa VI w Karbówku- 21.06.18r.

Przedostatni dzień roku szkolnego spędziliśmy w Osadzie Karbówko. Piękna pogoda sprzyjała spędzaniu wolnego czasu na łonie natury.

Pobyt zaczęliśmy od sprawdzenia, co nowego słychać u karbówkowych zwierząt. Następnie, rozpierającą nas energię, wyładowaliśmy na ścieżce zdrowia. Wreszcie nadszedł kulminacyjny punkt programu- gra w kręgle. Rywalizacja toczyła się na 4 torach i była emocjonująca. Na zakończenie wdrapaliśmy się na wieżę widokową, po czym wyruszyliśmy w drogę powrotną do Ostrowitego.

Dziękujemy rodzicom, którzy pomogli naszej wychowawczyni (p.Sławce) zorganizować ten klasowy wyjazd.

Uczniowie klasy VI