Zajęcia edukacyjne w Brodnickim Parku Krajobrazowym

W dniach 22-23.06.21r. uczniowe z klasy IV, VI, VII (uczestnicy projektu "Rozwój wiedzy i kompetencji to ścieżka do sukcesu") wzięli udział w warsztatach przyrodniczych na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Podczas zajęć poznawaliśmy rośliny i zwierzęta BPK, gospodarkę leśną, funkcje lasu, krajobraz Pojezierza Brodnickiego, obserwowaliśmy pogodę i uczyliśmy się ją przepowiadać, pracowaliśmy z mapą. Wracając zatrzymaliśmy się w Brodnicy, którą podziwialiśmy podczas wędrówki oraz z wieży zamku krzyżackiego. Nie zabrakło też czasu na wypoczynek i dobrą zabawę. To był bardzo intensywnie spędzony czas.Śmiech Opiekę nad uczniami sprawowały i część zajęć poprowadziły panie:Joanna Polakiewicz i Sławomira Pliszczyńska.