Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dla każdego ucznia nowy rok szkolny wiąże się z planami i wyzwaniami, którym w trakcie nauki chce sprostać. Z takimi  postanowieniami 1 września 2021 roku o godzinie 9:15 spotkali się uczniowie naszej szkoły na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2021/2022.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał dyrektor Tomasz Paprocki, witając zaproszonych rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów, wkraczających w mury naszej placówki. Pierwszaki zaprezentowały się społeczności szkolnej i zostały przywitane gromkimi brawami. Na zakończenie wszyscy udali się do klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty!. Życzymy wszystkim uczniom, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a nauczycielom – satysfakcji z pracy z dziećmi i wielu sukcesów zawodowych.