Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Dnia 1 września 2015r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Jedryczki w Ostrowitem rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą o godzinie 8:00 poprzedziła uroczysta msza święta w Kościele pw. św. Marii Magdaleny w Ostrowitem. Następnie uczniowie wraz z opiekunami i nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej rozpoczął się apel uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016.

Na inauguracji nowego roku szkolnego 2015/2016 oprocz uczniów klas 0-VI, dyrekcji szkoły i grona pedagogicznego obecni byli również rodzice i najbliżsi. Uroczystośc rozpoczęła Pani Anna Morawska - nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Po komendzie "bacznośc" zostal wprowadzony sztandar szkoły, a zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły - Brygida Izajasz, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych, czli oddziału klasy "0" i klasy I oraz ich rodziców. Na koniec Pani Dyrektor życzyla wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów i zadowolenia oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Następnie wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn szkoły, po której uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

Rozpoczynamy kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy.
Jest to czas kolejnych dowiadczeń, umożliwiający pogłęianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji. Uśmiech