Wyniki konkursu "KOCIA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI"

W lutym, uczniowie klas I-III, zostali zaproszeni do wzięcia udziału w szkolnym konkursie bibliotecznym „KOCIA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI”. Pora przedstawić laureatów:

I miejsce- Kornel Wójcik kl. III

II miejsce- Iga Rosik kl. I

III miejsce- Blanka Mazurkiewicz kl. I

Wyróżnienia:

Kornelia Juszczak kl. II, Szymon Parda kl. III

Prace uczniów oceniło jury w składzie: Sławomira Pliszczyńska, Joanna Polakiewicz, Katarzyna Woźniak.

Zakładki pozostałych uczestników konkursu również podobały się jurorkom, więc ich wykonawcy otrzymali drobne upominki. Wszystkie nagrody zostały zakupione za pieniądze uzyskane ze sprzedaży makulatury.

Dziękuję za udział w konkursieUśmiech i gratuluję zwycięzcom!

Sławomira Pliszczyńska