SZKOLNY KONKURS POEZJI MARII KONOPNICKIEJ

W ramach szkolnego projektu "ROK MARII KONOPNICKIEJ W NASZEJ SZKOLE",  w dniu 21 czerwca 2022r., odbył się Szkolny Konkurs Poezji Marii Konopnickiej dla klas I-III. Swój recytatorski talent zaprezentowali uczniowie wyłonieni podczas klasowych eliminacji. Wystąpienia młodych artystów oceniało jury w składzie: Bożena Rozwonkowska, Katarzyna Woźniak,  Justyna Obara, Agnieszka Kowalska i... Maria Konopnicka. Wszystkie interpretacje wierszy poetki były na wysokim poziomie. Oto laureaci:

W kategorii klasa I:

I miejsce- Blanka Mazurkiewicz

II miejsce-Dominik Parda

III miejsce- Lena Składanowska

W kategorii klasa II:

I miejsce- Liliana Jabłońska

II miejsce-Kornelia Juszczak

III miejsce- Iga Talar

W kategorii klasa III:

I miejsce- Lidia Rybacka

II miejsce- Szymon Parda

III miejsce- Nadia Wesołowska

Gratulujemy młodym artystom pięknych występów.smile Szkolnej Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.smile

Agnieszka Kowalska, Sławomira Pliszczyńska