Zaproszenie do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "KOCHAM POLSKĘ"

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Ligonia w Katowicach serdecznie zaprasza uczniów Naszej Szkoły do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "KOCHAM POLSKĘ". Tegoroczna edycja będzie poświęcona Marii Konopnickiej. Szczegóły znajdują się w ulotce i regulaminie, zamieszczonych poniżej.
Konkurs świetnie wpisuje się w szkolne obchody Roku Marii Konopnickiej, więc zachęcam do wzięcia w nim udziału.

Sławomira Pliszczyńska