Wyniki konkursu "Maria Konopnicka życie i twórczość"

18 października wszyscy uczniowie klas IV-VIII zmierzyli się z testem, który sprawdzał  znajomość wybranych utworów Marii Konopnickiej  oraz faktów z jej życia.   Zostały przygotowane dwie wersje testu- dla uczniów klas IV-V  (34 punkty punkty do zdobycia) i VI-VIII (40 punktów).

Wyniki przedstawiają się następująco:

Uczniowie klas IV-V

I miejsce- Lidia Rybacka kl.IV- 29 punktów

II miejsce- Lena Masheimer kl.IV- 23 punkty

III miejsce- Nadia Wesołowska kl.IV- 21 punktów

Uczniowie klas VI-VIII

I miejsce- Antoni Tański kl.VI- 31 punktów

II miejsce- Weronika Balińska kl.VII- 21 punktów

III miejsce- Aleksander Belzyt kl.VI- 20 punktów

Gratulujemy laureatom! smile

Nagrody rzeczowe, które ufundowała Rada Rodziców, zostaną wręczone 21 listopada podczas uroczystego apelu.

Agnieszka Kowalska, Sławomira Pliszczyńska