Wyniki konkursów plastycznych poświęconych Marii Konopnickiej

W ramach projektu „ROK MARII KONOPNICKIEJ W NASZEJ SZKOLE” odbyły się dwa konkursy plastyczne:

-„Bohaterowie utworów Marii Konopnickiej”,

-„EkoKonopnicka- przyroda w utworach Marii Konopnickiej”.

Pierwszy z nich skierowany był do uczniów klas I-IV. Na konkurs wpłynęło 19 prac. Oto laureaci:

I miejsce- Liliana Jabłońska z kl. III

II miejsce- Blanka Mazurkiewicz z kl. II

III miejsce- Zuzanna Lewandowska z kl. I

Wyróżnienia:

Szymon Parda z kl. IV

Kornelia Juszczak z kl. III

Jan Kutkowski z kl. II

Igor Mytlewski z kl. I

W drugim konkursie udział brali uczniowie klas V-VIII. Swoje prace tworzyli na lekcjach plastyki. Po selekcji przeprowadzonej przez p. Anię Morawską w konkursowe szranki stanęło 11 prac.

Jury przyznało:

I miejsce- Michałowi Witkowskiemu z kl. V

II miejsce- Weronice Balińskiej z kl. VII

III miejsce- Wiktorii Kuczkowskiej z kl. V

Prace oceniało jury w składzie: p. S. Pliszczyńska, p. J. Polakiewicz, p. B. Schmidt, p. J. Skorska, p. K. Woźniak.

Wręczenie nagród rzeczowych nastąpiło 21 listopada, podczas apelu kończącego obchody Roku Marii Konopnickiej.

Dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych.smile

Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły mi w przeprowadzeniu konkursów.smile

Laureatom serdecznie gratuluję!

Sławomira Pliszczyńska