Europejski Dzień Języków Obcych

Dnia 26 września 2015r z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych w celu upowszechniania nauki różnych języków oraz promowania różnorodności językowej Europy w szkole podstawowej nauczyciele języka angielskiego Ewa Napolska i Iwona Smużyńska zorganizowały konkurs plastyczny pt. "Portret Królowej Elżbiety II - najdłużej panującej w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Portrer Królowej Elżbiety II wykonywały dzieci ze wszystkich klas dowolną techniką. Komisja wybrała najciekawsze prace, które były zaprezentowane na wystawie, a następnie wybrano prace, które zostały wyróżnione.

W klasach I - III wyróżnione zostały prace następujących uczniów:

• Karina Sachs - kl. I
  • Martyna Witulska - kl. II
  • Julia Szarszewska - kl. III

Natomiast w klasach IV - VI wyróżnienia otrzymały:

• Kornelia Jurgielska - kl. V
  • Magdalena Szymańska - kl. V
  • Weronika Witulska - kl. VI

Wyróżnieni otrzymali oceny celujące z języka angielskiego, nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.