XV Jubileuszowy Powiatowy Konkurs „POLSKI PAPIEŻ 1978–2005 – KU PAMIĘCI” - plastyczny

XV Jubileuszowy Powiatowy Konkurs „POLSKI PAPIEŻ 1978–2005 – KU PAMIĘCI” - organizowany pod patronatem Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego pana Franciszka Gutowskiego Wójta Gminy Golub-Dobrzyń pana Marka Ryłowicza - to nie tylko wzbudzający emocje konkurs recytatorski. To również konkurs plastyczny.

W tym roku zmagania obejmowały jedną kategorię wiekową – klasy I-III szkół podstawowych z terenu powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Każdy uczestnik musiał przygotować wspólna pracę rodzinną poświęconą hasłu: Pokój dar Boga - powierzony ludziom (św. Jan Paweł II).

Powołana Komisja Konkursowa w składzie:

1. Pani Teresa Miciak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Zespołu Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu
  2. Pani Brygida Izajasz - wicedyrektor Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Ostrowitem
  3. Agnieszka Angowska – Jasińska, pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Golubiu-Dobrzyniu, psycholog ZSP w Ostrowitem

oceniła prace plastyczne dzieci następująco:

I miejsce – IGOR STAŚKIEWICZ – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Świętosławiu

II miejsce – SZYMON JUSZCZAK – ZSP, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem

III miejsce – MILANIA CHUKHRAIEVA – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim

Wyróżnienie – MAJA DULCZEWSKA – ZSP, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Nowogrodzie

Wyróżnienie – IGOR MALON – ZSP, Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrockach

Laureaci zostali nagrodzeni na uroczystej gali połączonej z konkursem recytatorskim.

Gratulujemy talentu i kreatywności w tworzeniu pięknych dzieł plastycznych. Podziękowania składamy na ręce nauczycieli przygotowujących swoich podopiecznych.

Serdecznie podziękowania i wyrazy uznania dla Komisji Konkursowej za wykonanie bardzo trudnego zadania.