Zakończenie roku szkolnego

Po miesiącach wytężonej pracy, nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Podczas uroczystego apelu Dyrektor podziękował wszystkim za zaangażowanie oraz życzył beztroskich i bezpiecznych wakacji. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Marek Ryłowicz oraz Sołtys Sebastian Sipak, którzy przyłączyli się do życzeń i z zainteresowaniem obejrzeli program artystyczny, przygotowany przez klasę VIII.
Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów, było wręczenie przez Dyrektora i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i sukcesy osiągnięte podczas bieżącego roku szkolnego.
Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.