Wybory do SU

15 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swoje programy. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwali opiekunowie samorządu. Na nich spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania.

Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły został Mateusz Piwoński, a jego zastępcą Antonina Boniecka. Na opiekunów  Samorządu wybrano Agnieszkę Kowalską i Janusza Gurtowskiego.

Mateuszowi, Pani Agnieszce i Panu Januszowi gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnych stanowisk. Wszystkich uczniów zapraszamy do włączenia się w działalność samorządu.